Partneri

Bez prvotriedného prístupu a priamej podpore viacerých aktívnych predstaviteľov slovenského automobilového, tuningového a motoršportového prostredia, by sme nikdy neboli dokázali to, čím dnes AMTS Slovakia je.Nezabúdame, že bez partnerov by sme neboli nikde. Vďaka partnerom existuje aj táto webstránka, vďaka nim reprezentujeme Slovensko atraktívnym stánkom na AMTS a realizujeme podujatia na Slovensku.

Sú to firmy a jednotlivci, ktorí chcú byť činnou súčasťou našej automobilovej kultúry a automotívnej scény. Ako vidíte, nielen doma ale aj v zahraničí. Dovolíme si tvrdiť, že zaslúžene a právom!


Ďakujeme a sme hrdí, že s nimi môžeme spolupracovať!

Vyzývame Vás preto, pozrite si ich webstránky, ich aktivity a produkty, pretože našimi partnermi sú dobrí ľudia. Ľudia v pozadí úspešných spoločností, ktorých obchodným cieľom nie sú len dnes zarobené peniaze a zajtra zabudnutý zákazník.

Uvedomujeme si tiež vzácnosť vzťahov so silnými hráčmi našej automobilovej komunity. Vďaka a pozornosť patrí majiteľom a tvorcom automobilových skvostov, ktoré sú pútačmi na slovenských podujatiach a exponátmi na slovenských stánkoch.

Sme skutočne hrdí na dlhoročné hodnotné partnerstvo s dominantným a inovatívnym podujatím - Automobil a Tuning Show, v ktorého zákulisí pracuje skvelý tím ľudí.

V ich réžii funguje aj tuningový webportál - Carstyling.hu - najväčšia tuningová komunitná a klubová platforma v Maďarsku.

AMTS vyrástlo v najväcsí automobilový sviatok u našich južných susedov a slovenská automobilová scéna je jej neodmysliteľnou súčasťou.

Výnimočná pohostinnosť a profesionalita zo strany organizátorov a neutíchajúci záujem i dobrodružnosť slovenských motoristov sú hlavnými piliermi našich výprav na AMTS.


Nezabúdame ani na našich domácich partnerov, ktorí nám pomáhajú každým rokom zlepšovať úroveň našej prezentácie na AMTS, podmienky pre účastníkov a posúvajú nás vpred pri realizácii domácich podujatí.

Hlavný partner

Naša iniciatíva v súčasnosti nemá hlavného partnera.

Kontaktujte nás, ak máte záujem stať sa hlavným partnerom našich aktivít na kalendárny rok.
Naša výprava na AMTS ako aj ostatné domáce podujatia budú realizované pod Vašou značkou.

Realizační partneri

Mediálny a komunikační partneri

REGISTRAČNÉ FORMULÁRE

Chcete zaregistrovať svoje auto a alebo byť partnerom kontaktujte nás!