Registračný formulár Cars in The Castle

parallax background

  Cars in The Castle - Fričovce #4 - 10. júla 2022

  Registračný formulár štvrtej epizódy seriálu Cars in The Castle v kaštieli Fričovce!

  10. júla potrebujeme aj Vašu účasť, aby sme šírili pozitívne povedomie o úrovni automobilovej kultúry na Slovensku. Zažite jedinečnú atmosféru historických pamiatok Slovenska a predstavte svoje automobilové klenoty v netradičnom prostredí!

  Fotky auta – NIE UMELECKÉ – reálne zábery

  Nižšie, prosím, vložte fotografie Vášho auta!

  VZOR – jednoduchý pohľad na auto, bez efektov a úprav fotografií.
  Predný pohľad:
  Bočný pohľad:
  Pohľad odzadu:
  Zaujímavosť, ktorú by ste na aute vyzdvihli:
  Ak sa Vám nepodarilo vložiť fotografie, pošlite nám link na online galériu napríklad na FB, Google Photos alebo dropbox.com alebo uschovna.cz
  Vyhlásenie k právam na použitie fotografií
  Odoslaním dotazníka udeľujem právo iniciatíve AMTS Slovakia použiť mnou poskytnuté fotografie, za účelom propagácie podujatia a informovania verejnosti ohľadom účasti rôznych vozidiel na podujatí, prostredníctvom sociálnych sietí.


  Môj súhlas platí iba, ak budem vybratý ako účastník / vystavovateľ.
  Súhlas so spracovaním osobných údajov

  Osobné údaje vyplnil priamo záujemca a udelil súhlas iniciatíve AMTS Slovakia so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto formulári, pre účely sprostredkovania účasti na automotívnych podujatiach organizovaných iniciatívou AMTS Slovakia a jej partnermi, na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov (akceptujeme aj elektronické odvolanie súhlasu).

  Zodpovedná osoba: Adrián Artimovič, email: adrian@amts.sk, telefón: 0918 54 77 99.

  Každému registrovanému odpíšeme e-mailom!

  Skontrolujte, prosím, spam kôš Vašej emailovej schránky. Do niekoľkých dní od Vašej registrácie Vás budeme kontaktovať emailom.